High Level Service sp. z o.o. (HLS Cars) została założona w 2012 roku przez osoby od lat związane z branżą usług typu concierge oraz motoryzacją. Połączenie tych dwóch dziedzin, znajomość rynku oraz potrzeb naszych Klientów znalazły odzwierciedlenie w modelu biznesowym i misji firmy, której ideą jest dostarczanie wymarzonego samochodu bez podejmowania przez Klienta wieloletnich zobowiązań.

Na samym początku usługi HLS Cars skierowane były do grona najzamożniejszych Klientów i dotyczyły samochodów segmentu premium oraz super premium, takich jak np. Maserati, czy Ferrari. W kolejnych latach, wraz z rozwojem firmy, stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę kierując ją do coraz szerszego grona odbiorców ceniących komfort, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania zawsze nowego samochodu.

Najpopularniejszą usługą HLS Cars jest obecnie nasz autorski program AUTO na ABONAMENT, w którym połączyliśmy wszystkie emocjonalne i racjonalne atuty przemawiające za wyborem nowego samochodu.

W programie AUTO na ABONAMENT oferujemy trzy rodzaje 12-miesięcznych abonamentów: Standard, Komfort oraz Komfort Plus, w których w ramach stałej miesięcznej opłaty zapewniamy naszym Klientom nowy samochód wraz z pakietem usług, których zakres zależy od rodzaju wybranego abonamentu. Samochód w abonamencie HLS Cars to nie tylko rozsądna decyzja finansowa, ale przede wszystkim wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo użytkowania zawsze nowego samochodu. To znacznie więcej, niż standardowy leasing, czy wynajem długoterminowy.

Aktualnie oferujemy możliwość wyboru wymarzonego auta spośród wielu znanych marek samochodów, zarówno tych popularnych, jak i prestiżowych.

Cieszymy się, że nasza usługa jest doceniana ze względu na wymierne korzyści finansowe oraz prostotę i wygodę jej rozwiązania oraz, że znajduje ona coraz większe grono naśladowców na polskim rynku.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij