Auta dostępne są w wynajmie na 3, 6, 9, 12 miesięcy

Na stronie nie mamy podanych wszystkich ofert, jakie są u nas dostępne.
Jeżeli nie znalazłeś auta, jakiego szukałeś, odezwij się do nas, wypełniając formularz,
a z pewnością przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

Marka dla wymagających – SKODA. Wynajem długoterminowy w atrakcyjnej cenie

HLS Cars od lat tworzy dopasowane rozwiązania dla szerokiego grona kierowców – tak indywidualnych, jak i biznesowych. Osobom nastawionym na przemyślane rozwiązania proponujemy fabrycznie nowe samochody z bogatym wyposażeniem, o doskonałych recenzjach. Naszym Najemcom prezentujemy najnowsze modele marki Skoda z polskich salonów. Różnorodność proponowanych samochodów wszystkich segmentów pozwala każdemu na wynajem długoterminowy auta dostosowanego do indywidualnych preferencji.

Nasza SKODA – wynajem długoterminowy w pakietach

Decydując się na wynajem długoterminowy, Skoda jest optymalnym rozwiązaniem łączącym wysoką jakość marki, niezawodność, bogate wyposażenie, pełne bezpieczeństwo i przemyślane rozwiązania zwiększające komfort podróżowania. HLS Cars zadbało o przyjazne i partnerskie warunki współpracy, stąd w ofercie znalazły się trzy opcje abonamentowe różniące się między sobą zakresem świadczeń.

Podstawowy pakiet Standard zapewnia Najemcy fabrycznie nowy, zarejestrowany samochód z pełną gwarancją producenta. Po upływie 12 miesięcy najmu Klient ma możliwość zwrócenia użytkowanej Skody i wybrania innego samochodu tej samej lub innej marki, lub wykupienia pojazdu na preferencyjnych warunkach.

Pośredni, ceniony za wyważone świadczenia dodatkowe, pakiet Komfort oprócz dostępnych w opcji Standardowych usług wyróżnia się pełnym ubezpieczeniem OC, AC i assistance oraz usługą zarządzania szkodami i samochodem zastępczym. Dla Najemców, którzy chcą mieć wszystko pod kontrolą i cenią swój czas oraz wygodę przygotowaliśmy abonament Komfort Plus, który dodatkowo obejmuje serwis ASO, komplet opon zimowych wraz z usługą ich sezonowej wymiany i przechowywania.

Dla ujednolicenia oferty i jej klarowności podstawowy limit kilometrów został ustalony na poziomie 36 tys. kilometrów rocznie, aczkolwiek jeśli już na samym początku Najemca przewiduje, że limit ten będzie niewystarczający, może on zostać zwiększony zgodnie z potrzebami klienta. Wysokość abonamentu zawsze jest niezmienna w całym okresie najmu, co daje poczucie pewności i pozwala na właściwe zarządzanie finansami.

Abonament za samochód w dopasowanej cenie

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne są oszczędności. Wiemy, że Skoda i wynajem długoterminowy to opcja pozwalająca na uzyskanie konkretnych korzyści finansowych. Dbamy o to, by Najemcy naszych aut mogli korzystać ze światowych standardów, dlatego w ofercie finansowej zawarliśmy możliwość dokonania przedpłaty abonamentu, która automatycznie pomniejszy miesięczne koszty wynajmu. Elastyczność w finansach to możliwość dokonania wpłaty własnej w opcji 5 lub 10 proc. wartości samochodu, bądź pozostania przy zerowej wpłacie i katalogowym abonamencie.

Wynajem długoterminowy, Skoda i jazda nie tylko w Polsce

Specjaliści HLS Cars wyselekcjonowali dla wymagających Najemców modele Skody, które charakteryzują się świetnym wyposażeniem, niską emisją spalin, tanią eksploatacją, wysokim komfortem oraz bezpieczeństwem. Fabrycznie nowa Skoda zapewni niezakłóconą jazdę niezależnie od dystansu do przemierzenia. Zdajemy sobie sprawę, że samochód to dla wielu naszych Najemców narzędzie pracy, dlatego umożliwiamy wyjazd poza granice Polski po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu i uzyskaniu zgody do HLS Cars. Proste zasady połączyliśmy z szybką procedurą powiadomienia pocztą elektroniczną na 72 godziny przed podróżą. Cenimy czas naszych Najemców i dbamy o ich bezpieczeństwo niezależnie od tego, czy podróżują w Polsce, czy za granicą.

Skoda na wynajem długoterminowy – odbierasz na Twoich warunkach

Standardowo zapraszamy po odbiór i do oddania zamówionego modelu do naszej siedziby, niemniej rozumiemy różne wymagania Najemców, dlatego za dodatkową opłatą umożliwiamy dostawę i odbiór samochodu pod wskazany adres.

Skoda jest autem, którego nie można nie pokochać. Jazda samochodami tej marki to prawdziwa przyjemność, której nie chce się przerywać. HLS Cars zna zamiłowanie kierowców do wybranych modeli i wie, że po 12 miesiącach samochód zostanie oddany w doskonałym stanie, jedynie z normalnymi śladami użytkowania. Obiektywna i uczciwa ocena stanu pojazdu jest oparta na ogólnie dostępnych zasadach opracowanych przez ekspertów Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Wynajem długoterminowy to nie leasing. To korzyść pozwalająca cieszyć się co 12 miesięcy fabrycznie nowym samochodem w atrakcyjnej cenie abonamentowej dostosowanej wedle indywidualnych preferencji. Porozmawiaj ze specjalistą HLS Cars i dowiedz się więcej.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij