Auta dostępne są w wynajmie na 3, 6, 9, 12 miesięcy

Na stronie nie mamy podanych wszystkich ofert, jakie są u nas dostępne.
Jeżeli nie znalazłeś auta, jakiego szukałeś, odezwij się do nas, wypełniając formularz,
a z pewnością przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

Wynajem długoterminowy – Opel na wiele potrzeb

Fabrycznie nowy samochód bez obciążenia leasingiem i konieczności zakupu to cechy, jakimi charakteryzuje się wynajem długoterminowy. Opel jest jedną z głównych marek w ofercie HLS Cars, która uwzględnia różnorodne preferencje Najemców. Proponujemy najnowsze modele prosto z salonu, z atrakcyjnym wyposażeniem i opatrzone gwarancją producenta. Niezależnie od tego, czy Najemcy szukają samochodów w stylu sportowym, biznesowych limuzyn czy praktycznych i komfortowych SUV`ów w naszej ofercie znajdą zarówno odpowiadającą im markę oraz właściwy model.

Modele na wynajem długoterminowy – Opel dla małych i dużych potrzeb

HLS Cars łączy doświadczenie z praktyczną znajomością potrzeb Najemców wybierających wynajem długoterminowy samochodów. Dzięki światowej klasy standardom zapewniamy niezawodne i cenione na świecie marki tj. Opel, które charakteryzują się wysoką kulturą jazdy, doskonałym wyposażeniem i atrakcyjną stylistyką. Dbając o zachowanie biznesowego wizerunku, proponujemy modele wyróżniające się na tle innych eleganckim i prestiżowym wyglądem, a przy tym oddajemy je naszym Najemcom w atrakcyjnym, miesięcznym abonamencie.

Brak ukrytych kosztów, jasne zasady umowy najmu, a także różne pakiety świadczeń to cechy wyróżniające nasz wynajem długoterminowy. Opel wpisuje się w charakterystykę samochodów o wysokim standardzie, który jest chętnie wybierany zarówno przez przedsiębiorców, jak i osoby indywidualne. Zadbaliśmy o optymalne koszty i czas trwania umowy. Najem Opla według umowy trwa pełne 12 miesięcy. Najemca otrzymuje wybrany model prosto z salonu. Nowy, opatrzony gwarancją producenta samochód jest gotowy do odbioru w siedzibie HLS Cars lub – za dodatkową opłatą – dostarczany pod wskazany adres. Prosto, szybko i bezpiecznie, a co najważniejsze – bez konieczności podpisywania umów leasingowych, kredytowych lub kupowania auta za gotówkę.

Roczny wynajem Opla a abonament i zużycie

Specyfika wynajmu długoterminowego Opla pozwala na dostosowanie obciążeń finansowych do realnych możliwości Najemcy. Przejrzysty cennik, stała, miesięczna opłata abonamentowa, która nie zmienia się wraz z upływem kolejnych miesięcy, a także trzy różne pakiety abonamentowe to propozycja idealna dla różnej zasobności portfela. Warto podkreślić, że wybierając długoterminowy wynajem, związujesz się z HLS Cars tylko na 12 miesięcy, a nie na kilka lat jak ma to miejsce w przypadku umów leasingowych czy kredytowych.

Wysokość miesięcznej opłaty jest zależna od modelu wynajmowanego Opla, rodzaju pakietu abonamentowego, a także dodatkowych, indywidualnych ustaleń np. większego niż standardowy limitu kilometrów. HLS Cars wynajmuje fabrycznie nowe samochody z gwarancją producenta. Po roku Najemca, zgodnie z umową zwraca pojazd, a ślady normalnego zużycia nie stanowią problemu dla specjalistów HLS Cars, którzy doskonale wiedzą, że po rocznej eksploatacji żaden samochód nie ma tych samych cech, co nowe auto.

Opcje abonamentowe dla modeli Opel – wynajem długoterminowy w cenniku

Według standardów HLS Cars wynajem długoterminowy Opla dostosowany jest możliwie najbardziej do wymagań Najemcy. Oprócz samochodów dostępnych na stronie możliwe jest zamówienie modelu spoza prezentowanej oferty. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą w doborze odpowiedniego samochodu spełniającego indywidualne oczekiwania.

Trzy pakiety abonamentowe pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie kosztów względem dostępnego budżetu. Pakiet Standard zapewnia dostarczenie fabrycznie nowego i zarejestrowanego samochodu oraz możliwość wynajęcia nowego modelu już po 12 miesiącach. Ten abonament wymaga od Najemcy samodzielnego wybrania ubezpieczyciela i wykupienia pakietu ubezpieczenia zawierającego OC, AC oraz assistance.

Drugi pakiet abonamentowy – Komfort – jest propozycją, w której zawarte są wszystkie świadczenia z wariantu Standard oraz pakiet ubezpieczenia, assistance, usługę zarządzania szkodami i samochód zastępczy. W najbardziej rozbudowanym i optymalnym cenowo pakiecie – Komfort Plus – oprócz powyższych świadczeń znajduje się serwis ASO, komplet opon zimowych, usługa wymiany i przechowywania opon.

Każdy samochód objęty jest limitem kilometrów, który został ustalony do granicy 36 tyś. km na 12 miesięcy, niemniej jeśli już na początku, czyli przed zawarciem umowy najmu wartość ta jest niewystarczająca, limit może zostać ustalony indywidualnie. W sytuacji, w której górna wartość zostanie przekroczona, każdy kolejny kilometr rozliczany jest według stawki cennikowej dołączonej do umowy.

12- miesięczny wynajem Opla dla firmy i co dalej…

Jedną z zalet, z jaką bezspornie jest kojarzony wynajem długoterminowy Opla, jest możliwość zwrotu samochodu do HLS Cars po upływie 12 miesięcy trwania umowy bez żadnych zobowiązań. W dalszej kolejności Najemca może wybrać nowy samochód i skorzystać z 12-miesięcznego okresu najmu lub też odkupić dotychczasowe auto na atrakcyjnych zasadach.

Sprawdź, jak wiele możesz zyskać, wybierając długoterminowy wynajem. Opel to marka wielu możliwości trafiających do wszystkich segmentów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij